http://polska-szkola-monachium.info/

Forum
Polska Szkoła w Monachium :: Forum :: Kwestie ogólne << Poprzedni temat | Kolejny temat >>

Likwidacja strony internetowej

Autor Odpowiedzi
Anna Maria
czw lip 08 2010, 22:52
GośćSzanowny Panie Administratorze,
zauważyłam właśnie, że już niedługo szkoła nasza nie będzie miała strony internetowej. Co się stało?
Nie wyobrażam sobie naszej szkoły bez tego medium. To będzie powrót do czasów króla Ćwieczka.
Powrót do góry
Joanna
pią lip 09 2010, 08:33
GośćDzień dobry,
także dołączam się do pytania o przyczynę likwidacji strony. Panie Administratorze, co się stało? Oczywiście, iż ignorancji pani kierownik Lidzbarskiej wobec tej strony nie dało się nie zauważyć. Nie dość, iż w ciągu jednego roku doprowadzono do konfliktu z wynajemcą, do tego poziom nauczania radykalnie się obniżył, to jeszcze nie doceniono ogromu pracy włożonej przez Administratora w prowadzenie strony. Przykro mi, Panie Irku.
Pozdrawiam
Asia
Powrót do góry
Jolanta Z.
pią lip 09 2010, 09:15
GośćPani Joanno, co oznacza dla Pani obnizenie poziomu nauczania? Po ostatnich egzaminach odnioslam wrecz odwrotne wrazenie. Moje dzieci musialy przysiasc faldow. To raczej nie swiadczy o obnizeniu poziomu nauczania, a wrecz przeciwnie o podniesieniu wymagan.
Powrót do góry
Joanna
pią lip 09 2010, 09:41
GośćPaniu Jolu,
jak to miło, że ktoś jest zadowolony. Cieszy mnie to bardzo dla Pani i oczywiście Pani dzieci. Per aspera ad astra!
Pozdrawiam
Joanna

Powrót do góry
Jolanta Z.
pią lip 09 2010, 09:50
GośćWcale nie twierdze, ze jestem zadowolona. Gdziez Pani to wyczytala? Obiektywnie jednak stwierdzam, ze poziom nauczania i stawianych wymagan znacznie sie podniosl. Nie lubie zaklamania i ulegania stadnym instynktom. Jezeli cos sie nam nie podoba, to piszmy konkretnie co, a nie na zasadzie- jest zle, to i ja dorzuce swoj kamyczek.

Pozdrawiam tych zadowolonych i niezadowolonych rowniez, zyczac milych wakacji i duzo czasu na przemyslenia.
Powrót do góry
Joanna
pią lip 09 2010, 11:05
GośćOpss... ktoś się zdenerwował. Uderz w stół, a nożyce się odezwą!!!!! Proszę mi wierzyć, że ten, według Pani, wysoki poziom nauczania, winien sam się obronić. Mądrość ma to w sobie... Pani Jolu, tylko winni się tłumaczą, dlatego proszę zachować spokój i pomyśleć, iż dicere est argentym, tacere aurum.

Pozdrawiam serdecznie
Joanna
Powrót do góry
Jolanta Z
pią lip 09 2010, 11:30
GośćI z pewnoscia sie obroni. Czyzby byla pani nauczycielem? Moze bylym, tej szkoly? Bardzo madre i przemyslane sa te pani posty. Napisalabym cos jeszcze, ale przemilcze, zgodnie z Pani madra rada.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Katarzyna
pią lip 09 2010, 12:07
GośćNo oczywiscie, tylko nauczyciele sa w naszej szkole madrzy. A w zasadzie byli nauczyciele. Reszta to motloch. Nie znaja jezykow; nie rozumieja, co sie do nich mowi (w tym przypadku pisze). Pani Jolanto Z., a pani zrozumiala co pani Joanna napisala?
Powrót do góry
Jolanta Z.
pią lip 09 2010, 12:58
GośćPani Katarzyno, ja tez mam internet, w ktorym wiele rzeczy mozna znalezc. Nawet sentencje lacinskie
Powrót do góry
Administrator
pią lip 09 2010, 16:29
Admin

Ups , jak to szybko można odbiec od tematu :)

Odpowiadając na zadane pytanie, to poprostu brak czasu i chęci.
Dodatkowo nie chcę już swoim nazwiskiem wspierać przedsięwzięcia szumnie zwanego SPK Monachium.
Nie tam, żeby jakieś znane nazwisko ale po co sobie psuć dobrą marke.
Co do SPK to nie wiem jak pani kierownik i większość tak zwanych pedagogów może ze spokojnym sumieniem spoglądać na siebie w lustro, nie wspominając już szarych eminencji z centrali. Ale to tylko moje własne przemyślenia.

W styczniu 2010 poinformowałem RR i SPK o zamiarach zakończenia mojej charytatywnej działalności. Do wczoraj nie było tak naprawdę konkretnej reakcji. Ale jest nadzieja, osoba z RR deklaruje obarczyć tym zaszczytnym obowiązkiem swojego współmałżonka - także trzymajmy kcuki i oby strona internetowa nie zgineła.

Tym optymistycznym akcentem kończe i już nie przeszkadzam obrzucać sie państwu konstruktywnymi inwektywami :)

Pozdrawiam, Irek Piwowarek - administrator (póki co :) )
Powrót do góry
Katarzyna
pią lip 09 2010, 16:55
GośćSzanowny Pani Administratorze,

swietnie Pana rozumiem, choc zal.
Jak Pan z pewnoscia zauwazyl, czytajac poprzednie wpisy, nawet obecne grono pedagogiczne o inteligencje podejrzewa wylacznie bylych nauczycieli. Chyba wiec patrza czasem w lustro.

Ze swojej strony dziekuje Panu za te wszystkie lata pracy dla nas, poniewaz strona szkoly byla dla mnie czesto jedynym zrodlem informacji. Dzieci nie zawsze pamietaja, co sie w szkole dzialo.

Pozostaje z wyrazami szacunku dla Pana i tych, ktorzy razem z Panem te szkole tworzyli i rozwijali
Katarzyna
Powrót do góry
Aldona Schreiner
pią lip 09 2010, 19:58
GośćRozumie Pana decyzje. Pomimo to -szkoda. Dziekuje za Pana prace w imieniu wlasnym i mojego dziecka. Zycze przyjemnych wakacji. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Joanna
pon lip 12 2010, 13:22
GośćPanie Irku,
dziękuję za świetne adminstrowanie strony szkoły. Podniósł Pan poprzeczkę bardzo wysoko. Zdaję sobie sprawę z tego, ile pracy Pan włożył, by ta strona tak dobrze funkcjonowała.
Pozdrawiam serdecznie
Joanna
Powrót do góry
Irek Piwowarek
czw sie 26 2010, 17:52
GośćStało się.
Od dnia dzisiejszego strony internetowe są pod opieka nowego administratora.
Ja sie żegnam i dziękuje wszystkim za słowa szacunku i dotychczasową współprace.
Szczególnie pani Jackiewicz, która zajnicjowała i włożyła mnóstwo pracy w ten projekt.

W dzisiejszych - elektronicznych - czasach jedyne rozsądne miejsce kontaktowe całej społeczności SPK (o czym przekonałem się dzisiaj kiedy strona była niedostepna kilka godzin - telefon się rozdwonił).

Życzę powodzenia i wytrwałości nowej administracji.
Pozdrawiam, Irek Piwowarek
Powrót do góry
Ewa
czw sie 26 2010, 23:11
GośćPanie Irku, ja również dołączam się do podziękowań za wszystko, co Pan dla naszej szkoły zrobił. Jest Pan ostatnim muszkieterem, który się ostał na polu walki. Pozostało tylko poczucie, że pewien bardzo dobry okres szkoły definitywnie dobiegł końca.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Beata
wto sie 31 2010, 10:51
GośćPanie Irku,
pozostaje mi tylko powiedzieć: SZKODA!!!!!! i DZIęKUJę! Dzięki Panu strona była prowadzona profesjonalnie i bardzo ciekawie.
Pozdrawiam Pana serdecznie
Beata
Powrót do góry

Przejdź do:     Powrót do góry